preskoči na sadržaj

Srednja škola "Braća Radić" Kaštel Štafilić

Računalstvo
 
 
 

Obavijest za učenike I.a, II.a,  I.g, IIg, IV.g i IV.h

Raspored učenika po grupama – INFORMATIKA/RAČUNALSTVO

 

RAZRED: I.a

  • grupa A (dom) - ponedjeljak:
    • 5, 6 sat  u smjeni
  • grupa (putnici) - srijeda:
    • 5 i  6 sat u smjeni (prema rasporedu)
Red.br Grupa A (putnici) Grupa B
1 Bikić Lucijana Badrov Ana
2 Domazet Amanda Bradvica Marko
3 Gjjokaj Klara Drljo Matea
4 Ive Vivian Dundić Antonija
5 Jurić Andrijana Herceg Lucija
6 Jurić Jelena Varvodić Antea
7 Njeguš Dora Milić Tanja
8 Pavičić Matea Pensa Bruna
9 Šimić Sara Romac Ivana
10 Udovičić Ivan Runje Marino
11 Ugrina Mia Sarajlić Antonela
12 Luketin Nevia Šabić Roberta
13 / Vatrov Tina

RAZRED: II.a

  • grupa A (dom) - utorak:
    • 5, 6 sat  u smjeni
       
  • grupa B (putnici) - četvrtak:
    • 5 i  6 sat u smjeni (prema rasporedu)
Red.br Grupa A  Grupa B (putnici)
1 Boban Karla Kojić Sara
2 Borić Katarina Brzica Karla
3 Kelemović Ira Antea Despinić Ana
4 Lucić Lana Koljanin Antonia
5 Mihajlović Ivona Matešić Ružica
6 Pocrnjić Lucija Miše Marlena
7 Tomaš Barbara Nosić Ana
8 Vladislavić Antonia Rošćić Sakić Tea
9 Vučić  Katarina Sabljić Gabriela
10 / Šolić Ivana
11 / Zorić Pablito Matej
12 / Kokot - Živalj Mario
13 / Ivakić Mate

 

RAZRED:  I.g

  • grupa A  - srijeda u:
    • 14:50 (A smjena ujutro)
      15:50 (A smjena posljiepodne)         
  • grupa B (putnici)  - petak u:
    • 6 i 7 sat u smjeni (prema rasporedu)
Red.br. Grupa A Grupa B(putnici)
1 Ivančić Mile Bojčić Sofija Ritta
2 Ivković Ivana Bratinčević Roko Leon
3 Kalaš Mia Čavka Maša Antonia
4 Labrović Petra Čengić Duje
5 Matan Matea Čota Antonia
6 Matan Ana Ćurak Daniela
7 Milan Karmen Dugeč Martina
8 Milić-Bučević Anđela Đirlić Slavko
9 Novokmet Andrea Fredotović Mihael
10 Penga Ante Grgurić Emma
11 Rozga Tea Jurić Ivana
12 Vukašinović Katarina Jurić Pešić Mijo
13 Zović Lovre Zulim Nikolina
14   Madžar Nikolina


RAZRED:  II.g

  • grupa A  - ponedjeljak u:
    • 13:20 (A smjena jutro)
    • 14:20 (A smjena posljiepodne)          
  • grupa B  - srijeda u:
    • 13:20 (A smjena jutro)
    • 14:20 (A smjena posljiepodne)      
Red.br Grupa A  Grupa B (putnici)
1 Andabak Katarina Bandić Roko
2 Botić Ana Filipović Ivan
3 Borojević Lorena Galić Ena
4 Dujmov Rafaela Jukić Patrik
5 Jukica Joško Koljatić Antonio
6 Jurić Kornelija Kurtović Ema
7 Kelava Ana Legac Rudan Ivan
8 / Lukač Ilijana
9 Mihovilović Mia Kurtović Ema
10 Parčina Marta Vujina Karmela
11 Rodin Anamaria Vukić Marta
12 Sanader Mirela Žeko Iva
13 Tolić Gabriela /
14 / /

 

RAZRED: IV.g, IV.h

  • IV. g - ponedjeljak u :
    • 14:50 (A smjena ujutro)
    • 15:50 (A smjena posljiepodne)
       
  • IV. h - utorak u:
    • 13:20  (A smjena ujutro)
    • 15:50  (A smjena posljiepodne)

Red.br

IV.g

IV.h 

1.

Bandić Nina

Ćaran Petar

2.

Bašić Ivan

Karmen Kamenjarin 

3.

Botić Ante

Novak Marin

4.

Ćurić Antonio

Perić Anica

5.

Ćurić Mario

Teskera Ela 

6.

Dozan Bože

Teskera Josipa

7.

Lukač Domagoj

Ševo Marina 

8.

Matas Marko Mihael

Škarica Tea 

9.

Rogulj Ante

Šiško Matija 

10.

Zoraja Doris

Jurić Danica
11.

Župa Mario 

Cvetnić Lea
12.

Vujević Ema

 
13.

Željka Šilović

 
14.

Ćurković Ivan

 
15.

Grgin Antonela

 

 

 



 KRITERIJI-OPCE-JEZICNE-KLASICNE 2015-16.pdf
 sigurnije na internetu.pdf


Dokumenti



Tražilica


Napredno pretraživanje
Traži
 

Oglasna ploča
Razglednica naše škole

Učenička zadruga

Hrvatska danas


Globe projekt

Kalendar
« Lipanj 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
Prikazani događaji

CMS za škole logo
Srednja škola "Braća Radić" Kaštel Štafilić / Put poljoprivrednika bb, HR-21217 Kaštel Štafilić / ss-bracaradic-kastelstafilicnehaj.skole.hr / ured@ss-bracaradic-kastelstafilicnehaj.skole.hr
preskoči na navigaciju