> Nastava  > Natjecanja

Autor: Administrator , 16. 11. 2016. 13:52

Objavljen vremenik i opće upute za provedbu natjecanja i smotri u 2017. godini

Natjecanja 2016./17.
Učenici – sudionici državnih natjecanja i smotri  u šk. god. 2016./2017.:

Državno natjecanje iz engleskog jezika: Katarina Borić, II. a, osvojeno 7. mjesto, mentor: Ognjen Hrga, prof.
Globe škole (državna razina): Ivan Bašić, Ivan Ćurković i Domagoj Lukač, IV. g, osvojeno 6. mjesto, mentori: prof. Ivanka Stipoljev, prof. i Mihajlo Lerinc, prof.
Domijada (državna razina – stolni tenis): Katica Ivić (I. b), Lana Jašić (II. e) i Katarina Lukić (III. a), mentori: Andrija Ivić, prof. i Marijanas Hrga, prof.
Prehrana
  • Marija Gaćina , IV. e, osvojeno 1. mjesto u disciplini NUTRI-VITA, mentor: Petrana Pupić, dipl. ing.
Poljoprivreda
  • Martina Žarković, IV. e, osvojeno 10. mjesto u disciplini AGRO, mentor: Ksenija Danilo, dipl. ing.
  • Manuela Mlakić, III. f, sudjelovanje na Međunarodnoj smotri Floraart, mentor: Željana Bašić, prof.
Veterina
  • Estela Dukan, III. a, osvojeno 5. mjesto na Državnom natjecanju veterinarskih tehničara, mentor: Mirko Tocilj, dr.vet.med.

Čestitamo svim učenicima na postignutom uspjehu!

Natjecanja 2015./16.

Učenici koji su sudjelovali na školskim natjecanjima u poznavanju prehrane, poljoprivredne i veterinarske struke svojim su se rezultatima plasirali izravno na državna natjecanja.

Prehrana:

• Adriana Giullia Agatić, IV.e, osvojeno II. mjesto u disciplini NUTRI-VITA, mentor: Marija Rapanić, dipl. ing.

Natjecanja 2014./15.

Naši učenici su sudjelovali na školskim, županijskim i državnim natjecanjima iz brojnih predmeta i ostvarivali zapažene rezultate.

Plasman na županijsko natjecanje su ostvarili:

• Engleski jezik: Renato Lovreković, IV.g, Josip Barun, IV. g (opća gimnazija), mentor: Anela Tranfić, prof.
  • Hrvatski jezik: Ivona Grbeša, I. g, Frane Radunić, I.g, Bože Dozan, II. g, Matea Carev, Ivana Semren, III. g (opća gimnazija.
  • Povijest: Marko Perić III.g i Jelena Krišto III.g
  • Biologija: Doris Zoraja I.g,  Jelena Kelam II.g, Ivana Semren II.g, Marko Perić II.g i Ivan Jukić, IV.g
  • Županijski susret MLADIH BIOLOGA HRVATSKE: Ivona Grbeša, I.g, Matea Bonacin i Jelena Kelam III.g

Prehrana:

• Gloria Banić, IV.e, osvojeno 1. mjesto u disciplini NUTRI-VITA, mentor: Petrana Pupić, dipl. ing.

Poljoprivreda:

• Ivan Dropulić, IV.b, osvojeno 4. mjesto u disciplini AGRO, mentor: Marijana Bjeliš, dipl. ing.
  • Antonjeta Stričević, III.c, osvojeno 4. mjesto u disciplini FLORA, mentor: Željana Bašić, dipl. ing.

Veterina: Lina Božan, IV.a, osvojeno 3. mjesto na Državnom natjecanju Veterinarski tehničar, mentor: Mirko Tocilj, dr.vet.med.

Čestitamo svim učenicima na postignutom uspjehu i želimo im i uspjeh u daljnjim natjecanjima!

Natjecanja 2013./14.

Ove školske godine naši učenici su sudjelovali na školskim natjecanjima iz brojnih predmeta i ostvarivali zapažene rezultate.

Plasman na županijsko natjecanje su ostvarili:

• Engleski jezik: Josipa Teskera, II.g
  • Hrvatski jezik: Bože Dozan I.g, Ivana Semren II.g i Matea Carev II.g
  • Povijest: Marko Perić II.g i Jelena Krišto II.g
  • Geografija: Jelena Krišto II.g

Učenici koji su sudjelovali na školskim natjecanjima u poznavanju prehrane, poljoprivredne i veterinarske struke svojim su se rezultatima plasirali izravno na državna natjecanja.

• Nutri-vita: Magdalena Šurkić Andrić, IV.e
  • Poljoprivreda: Ivan Jurić, IV.b
  • Veterina: Karmen Kordić, IV.a

Čestitamo svim učenicima na postignutom uspjehu i zahvaljujemo što su na iznimno lijep način predstavili našu školu.
Naravno, želimo im i uspjeh u daljnjim natjecanjima!

Natjecanja do Šk.god. 2013./14.

« Prosinac 2017 »