preskoči na sadržaj

Srednja škola "Braća Radić" Kaštel Štafilić

Natjecanja 2017./18.

Šk.god. 2017./18.

Tamara Dabro, 4. e razred, tehničar nutricionist osvojila je II. mjesto na XIII. Državnom natjecanju u Obrazovnom sektoru poljoprivreda, prehrana i veterina,  u disciplini Nutri – vita, održanom u Zagrebu, 22. travnja 2018.
Tamarina mentorica je prof. Petrana Pupić

Državno natjecanje u sektoru PPV:

  • Disciplina FLORA - Lucija Grbavica, 3.f, osvojeno 9. mjesto na Državnom natjecanju WorldSkills Croatia Green World 2018. u sektoru Poljoprivreda, prehrana i veterina u disciplini "Flora". Mentor: Anamarija Novak Mitrović, prof.
  • Disciplina NUTRI-VITA - Tamara Dabro, 4.e, osvojeno 2. mjesto na XIII. Državnom natjecanju u obrazovnom sektoru Poljoprivreda, prehrana i veterina u disciplini "Nutri-vita".  Mentor: Petrana Pupić, prof.
  • Disciplina VETERINARSKI TEHNIČARI  - Nensi Dereh, 4.a, osvojeno 6. mjesto na XIII. Državnom natjecanju WorldSkills Croatia Green World 2018. u sektoru Poljoprivreda, prehrana i veterina u disciplini "Veterinarski tehničar".  Mentor: Mirko Tocilj, dr.vet.med.

GLOBE

Mihael Fredotović, 2.g; Iva Žeko, 3.g i Ilijana Lukač, 3.g - osvojeno 7. mjesto na 21. Državnoj smotri i natjecanju hrvatskih GLOBE škola 2018. Mentori: Ivanka Stipoljev, prof. i Mihajlo Lerinc, prof.

Domijada:

  • Katarina Lukić, 4.a; Lana Jašić, 3.e i Antonija Vladislavić, 3.a - osvojeno 2. mjesto na 43. državnoj Domijadi 2018. u stolnom tenisu 
  • Marija Mratinić, 3.b i Lucija Herceg, 2.a - osvojeno 4. mjesto na 43. državnoj Domijadi 2018. u šahu 

Mentori: Marijana Hrga, prof. i Andrija Ivić, prof.
 

PROJEKT EDIT:

Lucija Gelo, 2.h, Jelena Duvnjak, 2.h i Irena Varnica, 2.h - osvojeno 2. mjesto u programiranju web stranica u kategoriji srednjih škola. Mentor: Andrijana Skelić, prof.

 

Županijsko natjecanje iz stranih jezika:

ENGLESKI JEZIK

4.r. Barbara Maravić, mentor: Jelena Buljan, prof.
4.r. Estela Dukan, mentor: Ognjen Hrga, prof.
2.r. Jakov Sanader, mentor: Željka Badrov, prof.


TALIJANSKI JEZIK

4.r. Ivona Grbeša, mentor: Ilona Duišin, prof
3.r. Darija Žaja i Jelena Majić,mentor: Ilona Duišin, prof.


NJEMAČKI JEZIK

3.r. Iva Plazibat, mentor: Jelena Bitunjac Lovrić, prof.
2.r. Anamarija Marković, mentor: Jelena Bitunjac Lovrić, prof.

 


Natjecanja 2016./17.

Šk.god. 2016./17.

Marija Gaćina, 4. e razred, tehničar nutricionist osvojila je I. mjesto na XII. Državnom natjecanju u Obrazovnom sektoru poljoprivreda, prehrana i veterina,  u disciplini Nutri – vita, održanom u Vinkovcima, 28. travnja 2017.
Marijina mentorica je prof. Petrana Pupić

Učenici – sudionici državnih natjecanja i smotri  u šk. god. 2016./2017.:
 
Državno natjecanje iz engleskog jezika: Katarina Borić, II. a, osvojeno 7. mjesto, mentor: Ognjen Hrga, prof.

Globe škole (državna razina): Ivan Bašić, Ivan Ćurković i Domagoj Lukač, IV. g, osvojeno 6. mjesto, mentori: prof. Ivanka Stipoljev, prof. i Mihajlo Lerinc, prof.

Domijada (državna razina – stolni tenis): Katica Ivić (I. b), Lana Jašić (II. e) i Katarina Lukić (III. a), mentori: Andrija Ivić, prof. i Marijanas Hrga, prof.

Prehrana:
Marija Gaćina , IV. e, osvojeno 1. mjesto u disciplini NUTRI-VITA, mentor: Petrana Pupić, dipl. ing.

Poljoprivreda:

  • Martina Žarković, IV. e, osvojeno 10. mjesto u disciplini AGRO, mentor: Ksenija Danilo, dipl. ing.
  • Manuela Mlakić, III. f, sudjelovanje na Međunarodnoj smotri Floraart, mentor: Željana Bašić, prof.

Veterina:
Estela Dukan, III. a, osvojeno 5. mjesto na Državnom natjecanju Veterinarskih tehničara, mentor: Mirko Tocilj, dr.vet.med.
 

Čestitamo svim učenicima na postignutom uspjehu!

 


Natjecanja 2015./16.
Šk. god 2015./16.
 
Adriana Giullia Agatić, 4. e razred, tehničar nutricionist osvojila je II. mjesto na XI. Državnom natjecanju u Obrazovnom sektoru poljoprivreda, prehrana i veterina,  u disciplini Nutri – vita, održanom u Zadru, 22. travnja 2016.
Adrianina mentorica je prof. Marija Rapanić.

 


Natjecanja 2014./15.
Šk.god. 2014./15.
 
Glorija Banić, 4. e razred, tehničar nutricionist osvojila je I. mjesto na X. Državnom natjecanju u Obrazovnom sektoru poljoprivreda, prehrana i veterina za zanimanja  u disciplini Nutri – vita. 
Gorijina mentorica je profesorica Petrana Pupić
 
X. Državnom natjecanju u Obrazovnom sektoru poljoprivreda, prehrana i veterina:
 
  • Glorija Banić, 4. e razred, tehničar nutricionist osvojila je I. mjesto na X. Državnom natjecanju u Obrazovnom sektoru poljoprivreda, prehrana i veterina za zanimanja  u disciplini Nutri – vita., mentorica je profesorica Petrana Pupić
     
  • Ivan Dropulić, 4. b razred, agroturistički tehničar osvojio je III. mjesto na XIII. Državnom natjecanju u Obrazovnom sektoru poljoprivreda, prehrana i veterina  u disciplini Agro., mentorica je profesorica Marijana Bjeliš.
     
  • Lina Božan, 4. a razred, veterinarski tehničar osvojila je III. mjesto na X. Državnom natjecanju u Obrazovnom sektoru poljoprivreda, prehrana i veterina u disciplini veterinarski tehničar., mentor je profesor Murko Tocilj, dr.vet.med.
Državno natjecanje iz engleskog jezika:
 
Renato Lovreković, 4.r. gimn.- osvojeno 25. mjesto, mentor: Anela Tranfić, prof.
 
Županijska natjecanja
 
Županijsko natjecanje iz hrvatskog jezik:
  • Ivona Grbeša, 1. r. opća gim. i Frane Radunić, 1. r. opća gim., mentor: Radojka Hrgović, prof. 
     
  • Bože Dozan, 2. r. opća gimn., Matea Carev, 3. r. opća gimn. i Ivana Semren, 3. r. opća gim., mentor: Silvana Sanader, prof. 
 
Županijsko natjecanje iz povijesti:
 
Jelena Krišćo, 3. r. i Marko Perić, 3. r. opće gimn., mentor: Silvana Parčina, prof.
 
Županijsko natjecanje iz ehgleskog jezika:
 
Renato Lovreković, 4.r. gimn.- osvojeno 1. mjesto i Josip Barun, 4. r. gimn., mentor: Anela Tranfić, prof.
 

Natjecanja 2013./14.
Šk.god. 2013./14.
 
 
Magdalena Šurkić – Andrić, 4. e razred, prehrambeni tehničar osvojila je I. mjesto na IX. Državnom natjecanju u Obrazovnom sektoru poljoprivreda, prehrana i veterina za zanimanja Prehrambeni tehničar i Tehničar nutricionist u disciplini Nutri – vita. 
Magdalenina mentorica je profesorica Marija Rapanić

Ove školske godine naši učenici su sudjelovali na školskim natjecanjima iz brojnih predmeta i ostvarivali zapažene rezultate.

Plasman na županijsko natjecanje su ostvarili:

  • Engleski jezik: Josipa Teskera, II.g
  • Hrvatski jezik: Bože Dozan I.g, Ivana Semren II.g i Matea Carev II.g
  • Povijest: Marko Perić II.g i Jelena Krišto II.g
  • Geografija: Jelena Krišto II.g
  • Biologija: Doris Zoraja I.g,  Jelena Kelam II.g, Ivana Semren II.g, Marko Perić II.g i Ivan Jukić, IV.g

Učenici koji su sudjelovali na školskim natjecanjima u poznavanju prehrane, poljoprivredne i veterinarske struke svojim su se rezultatima plasirali izravno na državna natjecanja.

  • Nutri-vita: Magdalena Šurkić Andrić, IV.e
  • Poljoprivreda: Ivan Jurić, IV.b
  • Veterina: Karmen Kordić, IV.a

Čestitamo svim učenicima na postignutom uspjehu i zahvaljujemo što su na iznimno lijep način predstavili našu školu.
Naravno, želimo im i uspjeh u daljnjim natjecanjima!

 


Natjecanja 2012./13.

Šk.god. 2012./13.

Ana Gelo, IV.e (tehničar nutricionist) - 8. Državno natjecanja NUTRI-VITA  iz područja prehrane osvojila I. mjesto. 
Anina mentorica je profesorica Marija Rapanić
   

 


Natjecanja 2011./12.

Šk.god. 2011./12.

MATE BERIĆ, 4.g - DRŽAVNA MATURA - POVIJEST – maksimalan broj bodova 100, test najbolje u zemlji riješio/la učenik/ca (97 posto riješenost testa), samo jedna osoba iz:SREDNJE ŠKOLE BRAĆE RADIĆA, KAŠTEL ŠTAFILIĆ, NEHAJ

 

Branimir Gašpar, 4.b (agroturist) - 3. mjesto na Državnom natjecaju iz obrazovnog podsektora poljoprivrede u disciplini HORTUS.
Branimirova mentorica je profesorica Milka Jelaska

Vedrana Marijanović,4.a - 3. mjesto na Državnom  na VII. DRŽAVNOM NATJECANJU ZA ZANIMANJE VETERINARSKI TEHNIČAR 
Vedranina mentorica je Ela Radovan, dr.med.vet

 

 


Natjecanja 2010./11.

Šk.god. 2010./11.

  

Sanja Ćaleta, IV.d pobjedinica  Državnog
natjecanja NUTRI-VITA  iz područja prehrane.
Sanjina mentorica je  profesorica Marija Rapanić.

Državnom natjecanju u Obrazovnom sektoru poljoprivreda, prehrana i veterina:

Disciplina NUTRI-VITA - Sanja Ćaleta, 4.e, osvojeno 1. mjesto na Državnom natjecanju u obrazovnom sektoru Poljoprivreda, prehrana i veterina u disciplini "Nutri-vita".  Mentor: Marija Rapanić, prof.

Disciplina VETERINARSKI TEHNIČARI  - Helena Muslim, 4.a, osvojeno 4. mjesto na Državnom natjecanju u sektoru Poljoprivreda, prehrana i veterina u disciplini "Veterinarski tehničar".  Mentor: Mirko Tocilj, dr.vet.med.

 





Natjecanja do 2013./14.

IZBOR SLOBODNE DALMACIJE - NAJBOLJI UČENICI DALMACIJE

Naši učenici su redovito sudjelovali na izboru "Slobodne Dalmacije" za najboljeg dalmatinskog srednjoškolca:

IZBOR ZA NAJBOLJEG UČENIKA DALMACIJE  2003./04.

  • Ante Šimić (IV.d šumarstvo)
  • Ivo Đuračić(III.d šumarstvo) koji je osvojio 5. mjesto u ukupnoj konkurenciji
  • Lovro Granić (III.d šumarstvo)

IZBOR ZA NAJBOLJEG UČENIKA DALMACIJE  2005./06.

  • Biljana Robič (IV.a veterina)
  • Mladen Šistov (IV.a veterina)
  • Ante Vlajčević (IV.d šumarstvo)
  • Jažo Zvonimir (IV.e prehrana)
  • Željka Sanader (IV.g)
     

IZBOR ZA NAJBOLJEG UČENIKA DALMACIJE 2006./07.

  • Ivan Kaleb (IV.d šumarstvo)
  • Tomislav Knežević (IV.e prehrana)

IZBOR ZA NAJBOLJEG UČENIKA DALMACIJE 2007./08.

  • Deni Šoljan (IV.a veterina)
  • Jelena Beretin (IV.e prehrana)

  IZBOR ZA NAJBOLJEG UČENIKA DALMACIJE 2008./09.

  • Ana Vukasović (IV.e prehrana) koja je zauzela 5.  mjesto 
  • Mare Miošić (IV.b poljoprivreda) koja je osvojila 9. mjesto
  • Marija Vladimir (IV.e prehrana)

Tražilica


Napredno pretraživanje
Traži
 

Oglasna ploča
Razglednica naše škole

EDIT ICT ŽUPANIJA

Učenička zadruga

Hrvatska danas

 

Preneseno sa: www.index.hr
 
Globe projekt

E-medica

Kalendar
« Kolovoz 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
Prikazani događaji

CMS za škole logo
Srednja škola "Braća Radić" Kaštel Štafilić / Put poljoprivrednika bb, HR-21217 Kaštel Štafilić / ss-bracaradic-kastelstafilicnehaj.skole.hr / ured@ss-bracaradic-kastelstafilicnehaj.skole.hr
preskoči na navigaciju