> Udžbenici

Udžbenici u  školskoj godini 2019./2020.

U školskoj godini 2019./2020. koristit će se novi udžbenici za sve gimnazijske predmete u 1. razredu (novi predmetni kurikulumi), na temelju odabira udžbenika iz Kataloga odobrenih udžbenika MZO-a u lipnju 2019.

U 1. razredima strukovnih četverogodišnjih programa novi udžbenici su predviđeni za nastavne predmete Hrvatski jezik, Engleski jezik i Matematiku, a ostali udžbenici su s popisa odobrenih udžbenika iz Kataloga MZO-a iz lipnja 2014.

Na osnovi izabranih naslova za rad u našoj školi napravljeni su novi popisi udžbenika za prvi razred gimnazijskih programa (opća i jezična gimnazija) te uvrštene izmjene na popisima udžbenika za prve razrede četverogodišnjih strukovnih zanimanja.

Potpune liste udžbenika za sva prva odjeljenja, kao i liste za više razrede možete preuzeti s popisa na dnu ove stranice.

Ovjera popisa

Ukoliko vam je potrebno popis udžbenika ovjeriti, molimo vas da popis udžbenika za razred koji učenik pohađa isprintate i javite se u tajništvo škole.

Školska knjižnica i udžbenici

• Udžbenici ne spadaju u knjižnični fond.
  • Školska knjižnica nije u mogućnosti, a niti ima obvezu kupovati i davati na posudbu školske udžbenike i priručnike.
  • Molimo učenike da sami nabave svoje udžbenike jer im školska knjižnica u tome ne može pomoći.
  • Tijekom godina, donacijama izdavača smo dobili pojedine naslove uglavnom strukovnih udžbenika. Budući da se radi o skupljim udžbenicima, npr: Govedarstvo, Opće stočarstvo, Ovčarstvo i  kozarstvo, Svinjogojstvo itd. učenici ih mogu posuditi na tjedan dana u svrhu fotokopiranja ili koristiti u školskoj čitaonici.

Kaštel Štafilić – Nehaj, 3. srpnja 2019.
Mirna Luketin, školska knjižničarka

Popis udzbenika 1. razred SS Braca Radic 2019.-2020.xlsx