Javna nabava

30.11.2017.

10. 4. 2017.

OBJAVA REZULTATA PONUDA ZA ORGANIZACIJU VIŠEDNEVNE IZVANUČIONIČKE NASTAVE (Njemačka)

Povjerenstvo za provedbu javnoga poziva i izbor najpovoljnijih ponuda na sastanku koji je održan 10.04.2017. u 13 i 30 je nakon otvaranja svih pristiglih ponuda, tajnim glasovanjem, većinskim brojem glasova odabralo tri ponude koje će biti predstavljene roditeljima učenika za koje se organizira maturalna ekskurzija.

• ERIDAN
  • PUTOKAZI
  • KVARNER EXPRESS

Prezentacija ponuda odabranih putničkih agencija i roditeljski sastanak  bit će održani nakon uskršnjih praznika. Termin će biti naknadno objavljen.

27.03.2017.

14.12.2016.

OBJAVA REZULTATA PONUDA ZA ORGANIZACIJU MATURALNE EKSKURZIJE
BUDIMPEŠTA - BRATISLAVA - PRAG - BEČ

Povjerenstvo za provedbu javnoga poziva i izbor najpovoljnijih ponuda na sastanku koji je održan 13.12.2016. u 13:30 sati je nakon otvaranja svih pristiglih ponuda, tajnim glasovanjem, većinskim brojem glasova odabralo tri ponude koje će biti predstavljene roditeljima učenika za koje se organizira maturalna ekskurzija.

• F - TOURS
  • ERIDAN
  • KVARNER EXPRESS

Prezentacija ponuda odabranih putničkih agencija i roditeljski sastanak  bit će u u utorak 20.12. 2016. u 17 i 30 sati u Kaštel Novom u zgradi gimnazije.

28.11.2016.

25.4.2016.

OBJAVA REZULTATA PONUDA ZA ORGANIZACIJU STRUČNE EKSKURZIJE
VENECIJA- PADOVA- VERONA-SIRMIONE-GARDALAND

Povjerenstvo za provedbu javnoga poziva i izbor najpovoljnijih ponuda na sastanku koji je održan 22. 3. 2016. u 11:00h je nakon otvaranja svih pristiglih ponuda, tajnim glasovanjem, većinskim brojem glasova odabralo tri ponude koje će biti predstavljene roditeljima učenika za koje se organizira stučna ekskurzija.
1. Kvarner Express
2. Viptravel.hr
3. Eridan

10.4.2016.

Dana 7.4.2016. u 18 sati održan je u prostorijama Gimnazije u Kaštel Novom roditeljski sastanak na kom su nazočnim roditeljima 1g, 1h, 2g, 2h i 3h predstavljene tri agencije čije su ponude prihvaćene.
Predstavnica agencije Eridan održala je prezentaciju putovanja u Italiju koje će se realizirati u razdoblju od 27.6. do 1.7.2016. Profesorice Duišin i Bitunjac-Lovrić su u odsutnosti predstavnika agencija Kvarner Express i Viptravel.hr pročitale ponude istih.
Uslijedilo je javno glasovanje te je jednoglasno odabrana agencija Eridan. Roditelji će naknadno biti detaljnije upoznati sa svim uvjetima i rokovima uplate prilikom potpisivanja ugovora.

8.3.2016.

Javni poziv za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave

U lipnju 2016. (27. lipnja do 1. srpnja) organiziramo stručnu ekskurziju za učenike odjela jezične gimnazije.
Ove godine predviđeno je putovanje u zemlju talijanskog govornog područja – Italiju.
Svrha putovanja je upoznavanje s kulturom i civilizacijom Italije.
Stručna ekskurzija predviđena je za učenike drugog razreda gimnazije, no dobrodošli su svi učenici škole.

3.12.2015.

Izvedbeni plan i program maturalne ekskurzije školske godine 2015.-2016.g.

Termin: 1. 9. - 9. 9. 2016.
Relacija: Beč - Prag - Karlovy Vary - Munchen
Nakon predstavljanja agencija na roditeljskom sastanku održanom 2.12.2015. u Kaštel Štafiliću, roditelji su izabrali agenciju „Eridan“ ( Fuležina 12,  21216 Kaštel Stari ).

Ciljevi - edukativni, pedagoški i zabavni

1. Edukativni: upoznavanje s kulturnim, prirodnim i povijesnim obilježjima Beča, Praga, Karlovy Vary i Munchena
  2. Pedagoški: razvijanje prijateljstva i zajedništva među učenicima
  3. Zabavni: posjećivanje diskoteka, zoo - vrta i ostalih sadržaja

Ishodi:

• razvijati odgojne vrednote u grupi
  • upoznavanje novih područja
  • prepoznavanje kulturne i povijesne baštine
  • učenici sklapaju nova prijateljstva
  • učenici koriste i proširuju stečeno znanje iz stranog jezika

Način praćenja - Na satu RZ razgovarati o dojmovima s maturalne ekskurzije, povezivanje s ostalim nastavnim sadržajima (geografija, povijest i hrvatski jezik)

Roditelji učenika koji putuju dali su pismenu suglasnost.
Program putovanja nalazi se u privitku ovog plana.
Učenici :   3a, 3e, 3g i 3h

Profesori: Klara Mitar,prof.
               Marija Janković, prof.
               Silvana Sanader, prof.
               Silvana Parčina, prof

2.12.2015.

Na roditeljskom sastanku održanom 2. 12. 2015. u 17.00 sati, roditelji su nakon prezentacija odabranih agencija (3)  većinom glasova odabrali agenciju Eridan iz Kaštela za organizaciju maturalne ekskurzije za učenike završnih razreda u Prag.

27.11. 2015.

OBJAVA REZULTATA PONUDA ZA ORGANIZACIJU MATURALNE EKSKURZIJE
BEČ- PRAG- MUNCHEN

Povjerenstvo za provedbu javnoga poziva i izbor najpovoljnijih ponuda na sastanku koji je održan 26.11.2015. u 17 i 30 je nakon otvaranja svih pristiglih ponuda, tajnim glasovanjem, većinskim brojem glasova odabralo tri ponude koje će biti predstavljene roditeljima učenika za koje se organizira maturalna ekskurzija.

a) ERIDAN

b) VIP TRAVEL

C) KVARNER EXPRESS

Prezentacija ponuda odabranih putničkih agencija i roditeljski sastanak  bit će u srijedu 2.12. u 17 sati u Kaštel Štafiliću u S.Š. Braća Radić.

Kaštel Štafilić -Nehaj, 13. studenoga 2015.

« Prosinac 2017 »