Kamo poslije osnovne škole?

Autor: Administrator , 15. 4. 2010.

Utorak, 20. 4. od 17 do 17.25 sati – Srednja škola Braća Radić, Kaštel Štafilić

PROGRAM PROFESIONALNOG INFORMIRANJA
Odsjek za prosvjetu, kulturu, informiranje, sport i tehničku kulturu Ureda državne uprave u Splitsko-dalmatinskoj županiji u sklopu programa profesionalnog informiranja, pripremio je, u suradnji s Gradskom knjižnicom Marko Marulić Split, tjedan prezentacija srednjih škola pod nazivom „Kamo poslije osnovne škole?“.

Srednje škole će predstaviti svoje programe i dati sve potrebne informacije kako bi učenicima i njihovim roditeljima olakšali izbor  budućeg zanimanja.
Prezentacije će se održavati u Gradskoj knjižnici Marko Marulić u Ulici slobode 2 u Splitu  od 19. do 24. travnja, svakodnevno od 17 sati.
Dnevno će se po 25 minuta predstavljati po pet do šest škola, a Srednja škola „Braća Radić“ iz Kaštel Štafilića na rasporedu je u utorak, 20. travnja od 17 do 17.25 sati.

RASPORED PREZENTACIJA:

PONEDJELJAK, 19. 4. – Elektrotehnička škola, Obrtno–tehnička, Pomorska, Prirodoslovno-tehnička, Tehnička škola i Srednja tehnička prometna škola; sve iz Splita.

UTORAK, 20. 4. – Srednja škola Braća Radić, Kaštel Štafilić, te Privatna srednja ugostiteljska škola Wallner, Ekonomsko-birotehnička, Trgovačka i Turističko ugostiteljska škola; sve iz Splita.

SRIJEDA, 21. 4. – Škola likovnih umjetnosti, Split Klesarska škola Pučišća, Pučišća, Umjetnička gimnazija Ars animae, Privatna srednja škola Marko Antun de Dominis, Gimnazijski kolegij Kraljica Jelena i Privatna jezična gimnazija Pitagora; sve iz Splita.

ČETVRTAK, 22. 4. – Graditeljsko-geodetska tehnička škola, Graditeljska obrtnička i grafička škola, Srednja zubotehnička škola Dental centar Marušić, Obrtnička škola  i Industrijska; sve iz Splita.

PETAK, 23. 4. – I, II i III gimnazija, IV gimnazija Marko Marulić, te V gimnazija; sve iz Splita.

Izvor: Portal grada Kaštela