Obavijest - Učenički dom

Autor: Administrator , 29. 8. 2022.

Poštovani učenici i roditelji!

Približio se početak nove školske godine i dolazak u naš Dom. Protekla školska godina nam je bila organizirana u kombiniranju nastave na daljinu i „uživo“, bilo je izolacija, karantena, odlazaka kućama... ovu školsku godinu počinjemo optimistično u nadi da neće biti  kao prethodne tri školske godine.

Dom otvara svoja vrata kako bi primio Vas, naše nove i stare učenike, u nedjelju, 4. rujna 2022. u 15.00 sati .
Svi učenici trebaju doći u pratnji roditelja koji će potpisati ugovore, i ostalu potrebnu dokumentaciju, i nazočiti planiranom obaveznom roditeljskom sastanku koji će se održati u nedjelju, 4. rujna 2022 u 16.00 u domskoj blagovaonici.
Prehrana učenika za nedjelju NIJE organizirana, pa bi vas molili da osigurate večeru svom djetetu!

Molimo Vas, da svi oni koji to nisu napravili, donesu sa sobom liječničku potvrdu i uplatnicu kojom potvrđuju plaćanje trošarine u iznosu 140 kn i uplatnicu za smještaj u dom u iznosu od 630 kn  (za učenike koji imaju prebivalište na teritoriju RH ili 1260 kn za one kojima je prebivalište na teritoriju neke druge države!)

Primjeri ispunjenih uplatnica su vam istaknuti na stranicama Škole (kod uputa za upis u dom u ljetnom upisnom roku)!

Odmorite se još ovih nekoliko dana i vidimo se u nedjelju!

Pri dolasku u dom, je  potrebno donijeti:
  • uplatnice (trošarina za dom 140 kn + opskrbnina za dom 630 kn)
  • pribor za osobnu higijenu
  • natikače (plastične, za tuširanje )
  • plastičnu čašu, pribor za jelo, bokal, tanjur (za osobnu upotrebu u sobi)
  • noćnu lampicu
  • plastičnu košaru za knjige
  • osobni toplomjer
  • maske
  • dezinfekcijsko sredstvo (za osobnu upotrebu)
  • sve potrebne lijekove

Izvor: Voditeljica učeničkog doma: Marijana Hrga, prof.

« Svibanj 2024 »