5. GENERACIJA EDIT CODE SCHOOLA

Autor: Administrator , 15. 5. 2022.

Završena 5. GENERACIJA EDIT CODE SCHOOLA, među nagrađenim radovima je rad Luke Krešimira Mihovilovića, polaznika "naše"  EDIT grupe

U subotu, 14. svibnja 2022., održana je završna svečanost 5. generacije polaznika EDIT CodeSchoola, besplatne škole primijenjenog programiranja, u organizaciji ICT Splitsko - dalmatinske županije.

Završna svečanost je održana na Prirodoslovno-matematičkom fakultetu u Splitu gdje su polaznicima, učenicima osnovnih i srednjih škola, dodijeljene diplome o završenom programu. Također su nagrađeni i najbolji radovi polaznika u šest kategorija.

Polaznik "naše" EDIT grupe - Osnovni tečaj programiranja web stranica za srednje škole, koja je okupila polaznike s područja Brača, Kaštela, Omiša, Sinja i Trogira, Luka Krešimir Mihovilović, SŠ Ivana Lucića Trogir je nagrađen za svoj rad "Digitalizacija TV-a" pod mentorstvom profesorica Sandre Radulovski, SŠ "Brač" i Andrijane Skelić, SŠ Braća Radić, Kaštel Štafilić - Nehaj.

Nakon završene svečanosti smo posjetili IT konferenciju DUMP Days 2022. koja se održavala na Fakultetu elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje. Učenici su se "za tren oka" uklopili u atmosferu, saznali niz novosti i zanimljivosti iz IT sektora, sudjelovali u raznim igricama i natjecanjima te ponešto i osvojili.

Prekrasan dan smo zaokružili zajedničkim ručkom, a ekipa s Brača i šetnjom po Splitu.

Čestitke Luki i svim polaznicima tečaja, vidimo se uskoro na sljedećoj razini tečaja,  #znanjedostupnosvima!!!

Nagrađene radove možete pogledati klikom: ovdje
Iz medija:

« Svibanj 2024 »