EDIT 2019/20 - besplatna škola programiranja

Autor: Administrator , 26. 9. 2019.

Pozivaju se učenici 1., 2., 3. i 4. razreda da se prijave  (ako već nisu) za BESPLATNU školu programiranja u okviru projekta EDIT SCHOOL koju organizira naša županija

I ove godine Splitsko - dalmatinska županija organizira EDIT - besplatnu školu programiranja web stranica za učenike osnovnih i srednjih škola. Uz moto "Znanje dostupno svima", pozivamo sve zainteresirane učenike da se prijave za pohađanje.

Upoznaj svijet programiranja!

EDIT - Edukacijski IT centar dio je projekta ICT županija kojim želimo promovirati, pokrenuti i unaprijediti IT sektor na području Splitsko-dalmatinske županije.

Uz moto „Znanje dostupno svima“, u Splitsko-dalmatinskoj županiji organiziramo EDIT - besplatnu školu programiranja u kojoj učenike osnovnih i srednjih škola podučavamo osnovama programiranja i izradi web stranica u tri različita programa pohađanja.

Novost ove godine je i Napredni Java Script program za više razrede SŠ kroz koji polaznike podučavamo programiranju aplikacija koristeći Bootstrap, ReactJS, Node JS i baze podataka pomoću Angular frameworka.

Širimo znanje zajedno!

Učenici će naučiti programirati moderne web stranice i aplikacije na pametnom telefonu. Učenici ne trebaju imati predznanje iz programiranja, a radi se u grupama do 15 učenika.

Za učenike naše škole EDIT se održava u kabinetu informatike u  prostorima gimnazije i online preko Loomena u terminima dogovorenim s nastavnikom.

Učenici koji su prošle školske godine sudjelovali u projektu EDIT se također mogu prijaviti za nastavak edukacije. Učenici nakon završenog tečaja dobivaju potvrde.

Svi zainteresirani mogu pročitati više informacija ovdje  ili se obratiti profesorici Andrijani Skelić za dodatne informacije. Online prijavu možete ispuniti klikom na prijava.