Šapa dobrote

Autor: Administrator , 1. 12. 2023.

Sretni smo i uzbuđeni što vas možemo pozvati na humanitarnu akciju Šapa dobrote koja će se održati 2. prosinca u 18 sati u Đardinu u Kaštel Novome.

Odbrojavanje počinje!!

Božić nam se bliži, a naši vrijedni učenici i profesori odlučili su udružiti snage te svojim trudom i radom širiti ljubav, nadu i dobrotu.

Sretni smo i uzbuđeni što vas možemo pozvati na humanitarnu akciju Šapa dobrote koja će se održati 2. prosinca u 18 sati u Đardinu u Kaštel Novome.

Tijekom humanitarne akcije prodavat ćemo adventske i ukrasne vijence koje su izradile vrijedne ruke naših cvjećara, a novac koji zaradimo odlučili smo pokloniti No kill skloništu za napuštene životinje Animalis Centrum. Navedeno sklonište nalazi se u Kaštel Sućurcu i brine o napuštenim životinjama.

Razlog zbog kojeg smo se odlučili pomoći upravo ovoj udruzi leži u našim učenicima, veterinarskim tehničarima, koji zajedno sa svojom profesoricom Marijom Jerkunicom, dr. vet. med. u okviru projekta "Daj šapi glas" svaki tjedan obilaze sklonište, pomažu i druže se sa životinjama – šetaju ih, kupaju, igraju se s njima ili ih jednostavno maze.

Upalite božićne lampice, ponesite dobro raspoloženje i pokoji eurić u novčaniku. 😊
Pokažimo kaštelanskim šapicama da nisu same i osigurajmo im ugodnu, toplu i šapastičnu zimu!

Mala napomena!

Ako slučajno ne možete doći ovu subotu, ne brinite. Družimo se četiri subote i nosimo sa sobom, osim vijenaca, kolače, arancine, ušećerene bademe, džemove, božićne kuglice i puno drugih stvari proizvedenih s ljubavlju u prostorijama Srednje škole Braća Radić.

Više u našoj fotogaleriji klikom ovdje.

Fotografije: Marija Lučić i Petra Bašić, prof.

Izvor: Mandica Vujina Rapić, prof.

« Svibanj 2024 »