Naš školski Staklenik – What a wonderful world!

Autor: Administrator , 19. 7. 2020.

Virtualna izložba biljnog carstva koja mami osmijeh na lice i stvara feelgood raspoloženje

Ovog proljeća, u vrijeme najljuće korona izolacije i zamaha nastave na daljinu, u dalekom Kaštel Štafiliću – Nehaju, nastale su ove predivne slike jednog nestvarno snažnog, moćnog, biljnog svijeta našeg školskog staklenika. Tad mi se javila misao, posuđena od L. Armstronga, what a wonderful world!

Doživljaj čudesnog  svijeta odlučila sam pretočiti u virtualnu izložbu. Neka naše učenike isprati na ljetne praznike, nas nastavnike na godišnje odmore, neka dočeka svojom snagom i optimizmom naše nove đake (dobro nam došli!!!).

Uz pomoć nastavnice Anemarije Novak Mitrović, autorice fotografija naših ljepotica, koja im je dodala i stručne nazive, te pridruženih fotografija kolegice Anđelke Prlić, zavirite u ovaj wonderful world Galerije Staklenik. Upalite i zvučnike!

Našim staklenikom prošetajte u Emaze-u klikom ovdje

Izvor: Mirna Luketin, dipl. knjižničarka

« Kolovoz 2020 »